Producenci

Jimny przód seria lift +2"

Amortyzator Profender Super Twin Tube zaprojektowano do stosowania w ciężkich warunkach.

Podwójna rura amortyzatora ( twin tube) wraz z dużym tłokiem ( 40 mm) i grubym trzpieniem 20 mm zapewnia doskonałą wydajność i komfort jazdy.

Więcej szczegółów


240,00zł brutto

Ciśnienie azotu wewnątrz amortyzatora otaczające zbiornik olejowy zapobiega jego przegrzewaniu. Tłok amortyzatora polerowany i pokryty teflonem pozwala na sprawną i bardzo długą pracę. Zawory amortyzatora wykonane przez szwedzką firmę Sandvik pozwalają dokładnie kontrolować siłę tłumienia i zostały dopasowane do odpowiednich modeli pojazdów. Idealnie wypolerowany trzpień pozwala zachować szczelność nawet w warunkach dużego zapylenia i zabrudzenia.

Zbudowany na bazie sportowych amortyzatorów serii Smoothie 2.0, zaprojektowano do stosowania w ciężkich warunkach, ale przystosowany do montażu w fabryczne mocowania.

Mocowanie szpilka-ucho.

AMORTYZATOR Przedni +2" Twin Tube

SUZUKI JIMNY

 

Mocowanie: szpilka- ucho

WYMIARY: 450-290mm;

Charakterystyka:

Konstrukcja typu twin tube - double tube (dwu-rurowa).

Amortyzator wzmocniony w podwójnej obudowie zapewnia większą wytrzymałość na uszkodzenia zewnętrzne (kamienie, gałęzie i inne).

- Zawory amortyzatora wykonane zostały przez szwedzką firmę Sandvik - pozwalają dokładnie kontrolować siłę tłumienia i zostały dopasowane do odpowiednich modeli pojazdów.

Idealnie wypolerowany trzpień pozwala zachować szczelność nawet w warunkach dużego zapylenia i zabrudzenia.

Zestaw zawiera: amortyzator, uchwyty montażowe + opaski, silikonowa osłona tłoczyska,

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00zł
Suma 0,00zł

Realizuj zamówienie