Filtruj według

Cena

Cena

  • 250,00 zł - 286,00 zł

Indeks: 04010

Jeep KJ Snorkel Cherokee Liberty Wlot powietrza

Recenzje: 0
Snorkel renomowanej firmy Elephant Snorkels, dolot powietrza do Jeep Cherokee KJ Liberty Zestaw montowany w celu pokonywania głębokich brodów, oraz dostarczania czystego powietrza do silnika. Snorkel wykonany z udaroodpornego materiału typu LLDPE, odpornego na uderzenia, obicia itd.. Wierna Kopia Safari Snorkels
Cena 250,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Suzuki

Suzuki

Aktywne filtry

Indeks: 03960

Suzuki Vitara 1.9 , 2.0 , 2.5 benz Snorkel prawy

Recenzje: 0
Snorkel renomowanej firmy Elephant Snorkels, dolot powietrza dedykowany do samochodu Suzuki Vitara. Zestaw montowany z prawej strony samochodu w celu pokonywania głębokich brodów, oraz dostarczania czystego powietrza do silnika. Jest to wierna kopia Safari Snorkels wykonana z tego samego materiału!!!
Cena 260,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 03970

Suzuki Vitara 1.6 benz Lewy Snorkel

Recenzje: 0
Snorkel renomowanej firmy Elephant Snorkels , dolot powietrza dedykowany do samochodu Suzuki Vitara. Zestaw montowany z lewej strony samochodu w celu pokonywania głębokich brodów, oraz dostarczania czystego powietrza do silnika. Jest to wierna kopia Safari Snorkels wykonana z tego samego materiału!!!
Cena 260,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 07680

Suzuki Grand Vitara II 2005-2014 Snorkel Mudmaster

Recenzje: 0
Snorkel renomowanej firmy Elephant Snorkels , dolot powietrza dedykowany do samochodu Suzuki Vitara. Zestaw montowany z prawej strony samochodu w celu pokonywania głębokich brodów, oraz dostarczania czystego powietrza do silnika. Jest to wierna kopia Safari Snorkels wykonana z tego samego materiału!!!
Cena 265,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 07670

Suzuki Samurai Snorkel SJ 410 413

Recenzje: 0
Snorkel renomowanej firmy Elephant Snorkels, dolot powietrza dedykowany do samochodu Suzuki Samurai. Zestaw montowany z prawej strony samochodu w celu pokonywania głębokich brodów, oraz dostarczania czystego powietrza do silnika. Jest to wierna kopia Safari Snorkels wykonana z tego samego materiału!!!
Cena 250,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 03950

Suzuki Jimny Snorkel 1.3 benzyna Długi

Recenzje: 0
Snorkel renomowanej firmy Elephant Snorkels , dolot powietrza dedykowany do samochodu Suzuki Jimny Zestaw montowany z prawej strony samochodu w celu pokonywania głębokich brodów, oraz dostarczania czystego powietrza do silnika. Jest to wierna kopia Safari Snorkels wykonana z tego samego materiału!!! Uwaga nowa Partia Snorkeli   nie ma napisu " Jimny "
Cena 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 09170

Suzuki Jimny 1.3 benzyna krótki Snorkel

Recenzje: 0
Snorkel renomowanej firmy Elephant Snorkels , dolot powietrza dedykowany do samochodu Suzuki Jimny Zestaw montowany z lewej strony samochodu w celu pokonywania głębokich brodów, oraz dostarczania czystego powietrza do silnika. Jest to wierna kopia Safari Snorkels wykonana z tego samego materiału!!!
Cena 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 21300

Suzuki Jimny Snorkel 1.3 benzyna jednoczęściowy

Recenzje: 0
Snorkel renomowanej firmy Elephant Snorkels , dolot powietrza dedykowany do samochodu Suzuki Jimny Zestaw montowany z prawej strony samochodu w celu pokonywania głębokich brodów, oraz dostarczania czystego powietrza do silnika. Jest to wierna kopia Safari Snorkels wykonana z tego samego materiału!!!
Cena 270,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 21310

Suzuki Jimny 2018- 1.3 benzyna Snorkel

Recenzje: 0
Snorkel renomowanej firmy Elephant Snorkels, dolot powietrza dedykowany do samochodu Suzuki Jimny Zestaw montowany z prawej strony samochodu w celu pokonywania głębokich brodów, oraz dostarczania czystego powietrza do silnika. Jest to wierna kopia Safari Snorkels wykonana z tego samego materiału!!!
Cena 286,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku