Indeks: 04010

Jeep KJ Snorkel Cherokee Liberty Wlot powietrza

Recenzje: 0
Snorkel renomowanej firmy Elephant Snorkels, dolot powietrza do Jeep Cherokee KJ Liberty Zestaw montowany w celu pokonywania głębokich brodów, oraz dostarczania czystego powietrza do silnika. Snorkel wykonany z udaroodpornego materiału typu LLDPE, odpornego na uderzenia, obicia itd.. Wierna Kopia Safari Snorkels
Cena 250,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Lista produktów marki IRONMAN

Wzmocnione amortyzatory gazowe najlepiej sprawdzają się w pojazdach cięższych, dodatkowo obciążonych. Zapewniają większą stabilność i kontrolę nad pojazdem. Amortyzatory posiadają odporne na uszkodzenia tuleje, zapewniające długą żywotność i większą elastyczność. Poprawiona wydajność w porównaniu do oryginalnych amortyzatorów.

Ironman4x4 produkuje szeroką gamę sprężyn zwojowych dostosowanych do różnego zakresu obciążeń, zaprojektowanych w celu utrzymania optymalnych parametrów jazdy.

Sprężyny przechodzą wiodące w szerokiej klasie procesy produkcyjne, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość:

  • Proces Produkcji

Wszystkie sprężyny są zwijane na zimno, aby zapewnić idealną dokładność. Zimne zwijanie oznacza, że sprężyny są poddawane mniejszej ilości ciepła podczas procesu produkcji, aby utrzymać właściwości materiału i przedłużyć ich żywotność.

  • Bar Peeling

Bar Peeling to proces formowania materiału do dokładnego rozmiaru przed nawinięciem. Dzięki temu średnica drutu pozostaje stała i pozbawiona jest wad na całej długości.

  • Potrójne Skręcanie

Każda sprężyna jest trzykrotnie skręcana, aby zminimalizować jej osiadanie.

  • Kulkowanie

Wszystkie sprężyny były poddawane kuleczkowaniu udarowo-strumieniowym w celu zmniejszenia naprężenia i zwiększenia twardości, co znacznie poprawia ich żywotność.

  • Progresywne/Liniowe

W ofercie posiadamy sprężyny progresywne i liniowe, aby sprostać oczekiwaniom klienta, a także pogodzić wyższy poziom komfortu z bezpiecznym prowadzeniem auta w sytuacjach ekstremalnych

  • Malowane Proszkowo

Dla trwałego wykończenia wszystkie sprężyny są elektrostatycznie malowane proszkowo.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku